Pielgrzymka do Sanktuarium Maryi Wspomożycielki w Wisconsin

1 dni
06-16-2024
Plan podróży Warunki uczestnictwa i rezygnacji
Cena $150

Cena zawiera

  • Przejazdy autokarem lub minibusem na całej trasie
  • Opiekę polskojęzycznego przewodnika
  • Ubezpieczenie zgodne z wymogami Amerykańskiego Departamentu Transportu

Cena nie zawiera

  • Biletów wstępu
  • Wydatków natury osobistej: napoje, drinki, alkohole, zwyczajowe napiwki itp.
  • Odszkodowania w przypadku zgubienia bądź zniszczenia mienia

Pielgrzymka do Sanktuarium Maryi Wspomożycielki w Wisconsin

Pielgrzymka


Plan podróży

1.dzień

Pielgrzymkę rozpoczniemy zbiórka w godzinach porannych w  wyznaczonym przez organizatorow miejscu przejazd przez stany Illinois i Wisconsin z krótkim postojem przed Muzeum Sztuki w Milwaukee, WI.

Przejazd do Bazyliki Świętego Wzgórza i Narodowego Sanktuarium Maryi Wspomożycielki w Wisconsin. Jest to rzymskokatolickie sanktuarium poświęcone NMP. Znajduje się ono w miejscowości Erin, w pobliżu miasta Hubertus w Wisconsin, w Archidiecezji Milwaukee.

Centralnym elementem sanktuarium jest Bazylika Mniejsza a Sanktuarium gości około 300 tysięcy pielgrzymów rocznie. Zwiedzanie bazyliki, kaplicy oraz otaczających ogrodów, gdzie będziemy mieć czas na osobistą modlitwę i kontemplację. Wspólny Różaniec w ogrodach Bazyliki (lub w Kaplicy, jeśli pogoda nie będzie sprzyjająca modlitwie na zewnątrz).

Zakupy w sklepie z dewocjonaliami i pamiątkami oraz w sklepiku z lokalnymi produktami (np. organiczny miód). Przejazd do Olbricht Botanical Gardens, ogrodów botanicznych położonych na przdmieściach Madison. Spacer po ogrodach wśród kwitnących kwiatów i ozdobnych traw.

Na terenie ogrodów zobaczymy złotą, niezwykle ozdobną konstrukcję – oryginalny tajski Pawilon, prezent dla Wisconsin od rządu w Tajlandii o wartości ponad miliona dolarów. Następnie przejazd do miasta Madison, stolicy stanu Wisconsin. Budynek stanowego Kapitolu (z zewnątrz) i spacer przy nabrzeżu (Waterfront). Czas na obiad.

Przejazd do Lake Geneva, znanej miejscowości wypoczynkowej z XIX-wiecznych rezydencji w stylu wiktoriańskim, wybudowanych przez bogatych mieszkańców Chicago. Wolny czas w centrum miasteczka i na spacer przy jeziorze. Wyjazd w droge powrotną do Chicago. Planowany powrót około godziny 7-8 wieczorem.

Zobacz również:

Niagara. Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej:

https://stjosephtravel.com/wycieczki/niagara-pielgrzymka/

Oraz inne wyjazdy organizowane przez Rek Travel:

Wielka 3jka Ameryki: Brazylia, Argentyna, Urugwaj 2024/2025

https://rektraveladventure.com/wycieczki/brazylia-2024/

Pokaż cały plan wycieczki

1 dni

Firma nie ponosi odpowiedzialności za stracone mienie klienta w wyniku włamania, kradzieży, zgubienia itp. nie ponosimy również odpowiedzialności za straty klienta w motelach. Firma Rek Travel zastrzega sobie prawo do zmiany programu, dyktowanych okolicznościami niezależnymi od niej. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu wycieczki. Uczestnicy wycieczki ubezpieczeni są zgodnie z wymogami amerykańskiego Departamentu Transportu na łączną kwotę $5000.000 (polisa do wglądu na życzenie klienta). Za dodatkową opłatą uczestnicy mogą ubezpieczyć się na wypadek leczenia szpitalnego i ambulatoryjnego schorzeń nabytych w trakcie wycieczki oraz nieszczęśliwych wypadków w obiektach zwiedzanych (wszelkie informacje w biurze).

Podobne wycieczki

Oahu, Hawaje

Pielgrzymka na Hawaje – Śladami Świętego Damiana

$3295 8 dni 11-05-2024
Pokaż wszystkie wycieczki 21